RN73R2BTTD82R5F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD82R5F50
JLCPCB Part #
C2531045
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS