RN73R2BTTD8252D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8252D50
JLCPCB Part #
C4128597
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS