RN73R2BTTD8250F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8250F100
JLCPCB Part #
C2530462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS