RN73R2BTTD8202F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8202F25
JLCPCB Part #
C2529920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS