RN73R2BTTD8162F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8162F100
JLCPCB Part #
C2530887
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS