RN73R2BTTD8160B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8160B10
JLCPCB Part #
C4145363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS