RN73R2BTTD80R6C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD80R6C50
JLCPCB Part #
C2549569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS