RN73R2BTTD8063F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8063F25
JLCPCB Part #
C2530252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS