RN73R2BTTD8062A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8062A10
JLCPCB Part #
C3987063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS