RN73R2BTTD79R6F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD79R6F50
JLCPCB Part #
C2530499
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS