RN73R2BTTD7873B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7873B25
JLCPCB Part #
C2550940
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS