RN73R2BTTD77R7A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD77R7A10
JLCPCB Part #
C3950179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS