RN73R2BTTD7770A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7770A05
JLCPCB Part #
C4017713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS