RN73R2BTTD7682C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7682C10
JLCPCB Part #
C2565177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS