RN73R2BTTD75R9D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD75R9D50
JLCPCB Part #
C2531039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS