RN73R2BTTD75R0A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD75R0A10
JLCPCB Part #
C4025115
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS