RN73R2BTTD7590F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD7590F100
JLCPCB Part #
C2530599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS