RN73R2BTTD7502C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502C50
JLCPCB Part #
C4132206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS