RN73R2BTTD7502A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502A05
JLCPCB Part #
C4170379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS