RN73R2BTTD7411A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7411A10
JLCPCB Part #
C4130980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS