RN73R2BTTD7321C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD7321C25
JLCPCB Part #
C2548762
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS