RN73R2BTTD7150F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7150F50
JLCPCB Part #
C2530950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS