RN73R2BTTD7061C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7061C50
JLCPCB Part #
C2549147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS