RN73R2BTTD69R0D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD69R0D10
JLCPCB Part #
C2554356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS