RN73R2BTTD6982B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6982B25
JLCPCB Part #
C2549173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS