RN73R2BTTD6981D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6981D100
JLCPCB Part #
C4182660
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS