RN73R2BTTD6812D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6812D50
JLCPCB Part #
C2530244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS