RN73R2BTTD6812C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6812C50
JLCPCB Part #
C2549149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS