RN73R2BTTD6812C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6812C25
JLCPCB Part #
C4197533
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS