RN73R2BTTD6801F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6801F10
JLCPCB Part #
C2551193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS