RN73R2BTTD6650F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6650F100
JLCPCB Part #
C4168926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS