RN73R2BTTD6570F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6570F100
JLCPCB Part #
C2530645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS