RN73R2BTTD6570C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6570C50
JLCPCB Part #
C4095297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS