RN73R2BTTD64R2C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R2C50
JLCPCB Part #
C2549181
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS