RN73R2BTTD64R2C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R2C25
JLCPCB Part #
C2549190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS