RN73R2BTTD6491F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6491F25
JLCPCB Part #
C2530783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS