RN73R2BTTD6490A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6490A10
JLCPCB Part #
C4181621
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS