RN73R2BTTD6420C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6420C50
JLCPCB Part #
C3921379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS