RN73R2BTTD6262D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6262D10
JLCPCB Part #
C2553107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS