RN73R2BTTD6203F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6203F25
JLCPCB Part #
C2530863
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS