RN73R2BTTD6202A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6202A25
JLCPCB Part #
C2568070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS