RN73R2BTTD6200F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6200F100
JLCPCB Part #
C3989754
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS