RN73R2BTTD61R9D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD61R9D10
JLCPCB Part #
C2553139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS