RN73R2BTTD6123F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6123F25
JLCPCB Part #
C4048372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS