RN73R2BTTD6123C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6123C25
JLCPCB Part #
C4047052
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS