RN73R2BTTD6042C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6042C50
JLCPCB Part #
C4235244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS