RN73R2BTTD59R0B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD59R0B10
JLCPCB Part #
C2572308
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS