RN73R2BTTD5970F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5970F50
JLCPCB Part #
C4162187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS