RN73R2BTTD5901F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5901F25
JLCPCB Part #
C2530284
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS