RN73R2BTTD5832F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5832F25
JLCPCB Part #
C2530035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS